Hakkımızda
Yiğitler Hazır Beton kalitenin tek adresi...


1997 yılında Düzce’de kurulan YİĞİTLER HAZIR BETON, beton sektöründe, konusunda profesyonelleşmiş yönetim kadrosu, 85 personeli, 20 adet mikser, 4 adet beton pompası, 3 çimento silobas, saatte 120 m3 kapasiteli santrali, son teknoloji laboratuar ekipmanları ve en güncel ve yeni araç parkı ile müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz ederek, günün koşullarına göre yüksek teknolojiyi kullanarak doğru ve güvenilir çözümler sunmaktadır.

Düzce ilinde faaliyet gösteren Yiğitler Beton, 20 yıllık deneyimi ile çevre bilincini ön planda tutarak kaliteli ürün ve standartlara uygun çözümler üreten, hızlı servis anlayışı ile müşterilerinin memnuniyetini sağlayarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Yeni çalışma alanları oluşturarak ülkemizin ekonomik gelişimine katkıda bulunan, şirketin en değerli varlıkları arasında ilk olarak elemanlarını gören, çevreye ve insana saygılı, topluma karşı sosyal sorumluluğun bilincinde bir şirket olacaktır.

Düzce ilinde yaptıkları yatırımlar sonucunda Yiğitler Hazır Beton şantiyesini kurarak hazır beton üretmeye başlamıştır. Referanslarını her geçen gün daha da çok genişletmektedir. Hazır betonla ilgili çalışmaları, ekip ve ekipmanların oluşturulması ve koordinasyonu ile kaliteli üretim yapılması, zamanında sahaya ulaştırılması, laboratuvar deneylerinin yapılması ve sonuçların raporlanması, müşterilerinin bilgilendirilmesi süreçlerini kapsamaktadır.

Yiğitler Beton, mikser ve santral sistemlerinden otomasyon, kalite kontrol ve yazılımlarına, iş makinelerinden uygulama ekipmanlarına kadar tüm beton santral teknolojilerini bir araya getirerek, kaliteli ve standartlara uygun üretim gerçekleştirmektedir.